Maatwerk in stalinrichting!
Menu
Groot assortiment met alle A-merken
Eigen serviceteam 24 uur per dag
Specialist in stalinrichting

Contact

Directie

Seine Snippe / snippe@frilim.nl

 

Verkoopadviseurs

Seine Snippe (legpluimvee, overige dieren) / snippe@frilim.nl

Sebastiaan Plat (vleeskuikens) / plat@frilim.nl

 

Administratie

Jan Koopmans (financiƫle administratie) / koopmans@frilim.nl

Simone Bilstra (administratie) / bilstra@frilim.nl

 

Werkvoorbereiding/Planning

Arnold Bergstra (planning, werkvoorbereiding) / bergstra@frilim.nl

Dirk Jan Posthumus (calculatie, tekenaar) / posthumus@frilim.nl

 

Onze monteurs

Onze vakbekwame monteurs met jarenlange werkervaring op het gebied van de agrarische stalinrichting.

 

 

Bestel onze producten in onze webshop